دیدار اعضای هیأت رییسه دانشکده با آقای دکتر امیرحسنخانی از رهبران کارآفرین

آقای دکتر امیرحسن خانی از  حامیان دانشکده کارآفرینی و مدیرعامل بانک ایران زمین و موسس بیمه آرمان، ضمن بازدید از دانشکده با مسئولین دانشکده دیدار و گفت و گو کرد. وی در این دیدار ضمن آرزوی سالی پربرکت برای دانشکده  و بویژه موفقیت در آغاز پروژه عظیم احداث ساختمان جدید دانشکده با کمک کارآفرینان خیر، حضور دانشکده کارآفرینی در مباحث مربوط به بانک داری و سرمایه گذاری خطر پذیر را ضروری دانست و تاکید کرد با همفکری و همدلی صاحب نظران، کارآفرینان و مدیران بانکی، می توان قوانین جدیدی را برای سرمایه گذاری مشترک بانک ها و بیمه ها  در پروژه ها و کسب و کارهای با ریسک بالا  ارائه و برای تصویب  قوانین مربوط به آن مساعدت نمود. وی که از رهبران کارآفرین و عضو هیات موسس بنیاد حامیان دانشکده کارآفرینی است، آمادگی بیمه آرمان را برای ورود به حوزه بیمه کسب و کارها اعلام کرد.

دکتر امیرحسن خانی  همچنین با حضور در جلسه درس تامین سرمایه مالی و بنگاه های خطر پذیر که توسط خانم دکتر چیت سازان ارائه می شود،  از دانشجویان خواست ایده های خود را در زمینه نحوه مشارکت بانک ها و بیمه ها در حوزه کسب و کار ارائه نمایند تا از ایده های برتر حمایت شود.

در این دیدار آقای دکتر زالی رییس دانشکده نیز ضمن خوشامد گویی و استقبال از ایده های آقای دکتر امیر حسن خانی، یادآور شد ما از چند سال قبل موضوع سرمایه گذاری خطر پذیر را دنبال کرده ایم ولی استقبال چندانی از سوی بانک ها  مشاهده نمیشود. چراکه بانک  ها  بیشتر به  تضمین برگشت تعهدات با کمترین ریسک فکر می کنند.  وی افزود در دوسال اخیر با بانک ملت به توافقاتی برای تاسیس شرکت سرمایه گذاری مخاطره پذیر رسیده ایم. مسلما ورود سایر بانک ها و بیمه ها در این زمینه موثر خواهد بود.

در این دیدار آقای دکتر مبارکی، معاون اداری و مالی دانشکده نیز توضیحاتی در خصوص  پروژه احداث ساختمان جدید ارائه و آغاز مرحله گود برداری را در اردیبهشت ماه  اعلام نمود.

آقای مددی، مسئول دبیرخانه جشنواره رهبران کارآفرین نیز از برگزاری سومین جشنواره با  حضور رهبران کارآفرین مسلمان همزمان با سومین کنفرانس بین المللی کارآفرینی در اول و دوم اسفند ماه سال جاری خبر داد.